ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 5005747

nr 500 5747

Akvarell

Lenght: ()

Emile Lemon, 1937, konstnär, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], 31 x 23 (ej ram)

Yes

100

Monday December 10 2007
at 17:13:32

  • Thema-auction
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods